• Women

ESTEL VISION

Kwintesencja kobiecości w formie pokazu. Zoom na kobietę, rozkwitającą w…

Kwintesencja kobiecości w formie pokazu.

Zoom na kobietę, rozkwitającą w niej kobiecość , podkreśloną nutą kobiecego szyku Ukazującą kobietę elegancką pełną szyku, wdzięku , zmysłową.

Gra fakturami – od dyskretnych po bardzo mocne. Powierzchnie pracują poruszając się wraz z ciałem. Nierównomierne faktury, mikrozakłócenia i warstwy dają efekt trójwymiarowy.

Przedstawione stylizacje prezentują nowoczesny styl, komfortowe produkty z solidnymi dodatkami kojarzącymi się z funkcjonalnością. Pikowania dostarczają objętości od wewnątrz , dzięki inteligentnym strukturom materiałowym.

Zestawienie raczej nie spotykane, ale zauważmy, że z zasady nie pasujące do siebie rzeczy potrafią stworzyć niepowtarzalne obrazy.

Suknie wieczorowe z domieszką codzienności starego HOLLYWOOD, bardzo charakterystyczne  w swej formie, są widoczne w tłumie. Dzięki temu nosząca je właścicielka jest dostrzegalna zawsze gdy je nosi.

Tkaniny wykorzystane w projektach są typowo wieczorowe, a wykorzystane w procesie projektowania i szycia dodatki , prezentują spektakularny efekt.