Szycie na miarę

Ubrania pomagają Ci wyrazić siebie. Odzwierciedlają nastrój. Podkreślają Twój styl. Są sposobem na wyrażenie indywidualnego charakteru każdej kobiety. Nie zawsze efekt ten można osiągnąć kupując ubrania w znanych sieciówkach. Dlatego zapraszamy do pracowni WIZERUNKOWNIA w Warszawie. To miejsce, w którym suknia dopasuje się do Ciebie. Zapraszamy do świata szytego na miarę.

Komu powierzyć szycie sukni wieczorowych?

Wydawałoby się, że szycie miarowe to przeżytek. Tak wiele kobiet decyduje się na zakupy w centrach handlowych, że zawód krawcowej kojarzony jest z drobnymi przeróbkami. Nic bardziej mylnego! Zwłaszcza jeżeli połączysz umiejętności krawcowej i nowoczesnej projektantki, którą jest ANA CICHOSZ. Powierzając jej szycie sukni wieczorowych, oddajesz się w ręce specjalistki. W WIZERUNKOWNI zostaniesz wysłuchana, ale otrzymasz także cenne rady. Takie podejście gwarantuje, że suknie szyte na miarę będą nie tylko doskonale wyglądać, ale podkreślą to, co w Tobie najpiękniejsze.

Szycie miarowe

Znalazłaś ją. Patrzysz na sukienkę, w której wyobrażasz sobie siebie podczas gali, wesela lub wieczornego wyjścia. Wiesz nawet, które dodatki do niej założyć. W takim razie dlaczego jej nie kupujesz? Blokuje Cię rozmiar ubrania. Boisz się, że kolejny raz europejskie S okaże się zbyt ciasne, a rozmiar M będzie miał zbyt dużo luzu. Obawiasz się zbyt dużego dekoltu. Martwi Cię długość sukienki, która mogłaby się nie pokryć z Twoim wzrostem. No i rękawki – odwieczny problem. Albo za krótkie, albo zbyt długie. Pamiętaj, że ubranie powinno pasować do Ciebie, nigdy na odwrót! Dlatego mamy rozwiązanie dla Ciebie: szycie miarowe.

Szycie sukienki na miarę zaczynamy od dialogu. Chcemy bliżej poznać Ciebie i Twoje oczekiwania. Dzięki temu będziesz wyglądać i czuć się niepowtarzalnie. Poznaj szycie miarowe w WIZERUNKOWNI krok po kroku.

Wyróżnij się w sukni szytej na miarę

Co rozumiesz pod hasłem „wyjątkowa suknia”? Z pewnością wymienisz kilka cech. Nasze klientki najczęściej podkreślają, że to suknia, w której się wyróżnią. Wpływa na to kilka elementów, o które warto zadbać. Jednym z nich jest właściwy dobór materiału. Dlatego usłyszysz kilka pytań, które ułatwią nam wybór odpowiedniej tkaniny dla Ciebie. Powiedz nam o okolicznościach wydarzenia. Dodaj informacje o porze roku, a także roli, jaką będziesz pełnić tego dnia. Dzięki temu dobierzemy tkaninę, w której poczujesz się lekko i bardzo kobieco. Zasugerujemy materiał komfortowy, wysokiej jakości. Dzięki temu zyskasz pewność, że sukienki szyte na miarę będą prezentować się znakomicie w każdej chwili.

Następnie zapytamy o fason sukienki. Być może posiadasz projekt, który jeszcze nie doczekał się realizacji. To właściwy moment, by go zdradzić! Jednak jeżeli potrzebujesz naszej pomocy, powiedz w czym czujesz się dobrze. Być może znalazłaś na naszej stronie model sukienki wieczorowej, który wpadł Ci w oko. A może chcesz połączyć dwa fasony? W szyciu miarowym wszystko jest możliwe! Stworzymy zupełnie nowy projekt lub wsłuchamy się w Twoje potrzeby. A to wszystko dzięki usłudze szycia na miarę w Warszawie.

Sukienki szyte na miarę oszczędzą Ci…

Sukienki szyte na miarę pokochasz za kilka rzeczy. Zapomnisz czym jest ubraniowa asceza. Przestaniesz się ograniczać do tego, co widzisz na sklepowych półkach. Zaczniesz wyszukiwać niepowtarzalnych wzorów, inspiracji modowych.

Wbrew pozorom szycie miarowe to usługa dla kobiet, które cenią oszczędności. Daruj sobie gonitwę po centrach handlowych w poszukiwaniu odpowiedniej kreacji. Zagospodaruj ten czas na coś innego. Uszycie sukienki na miarę opłaca się w Warszawie dużo bardziej, niż myślisz. Kreacja dopasowana do Ciebie posłuży Ci dłużej i lepiej niż jej odpowiedniki znalezione podczas zakupów.

Sukienka idealna

Czy sukienka idealna istnieje? Oczywiście. Przekonasz się o tym, jeżeli tylko włączysz się w proces twórczy. Szycie sukni wieczorowych minimalizuje ryzyko stworzenia kreacji, wobec których przejdziesz obojętnie. Nie ma tutaj miejsca na ubrania dobre. Będą to kreacje wyjątkowe, przeznaczone na konkretną okazję i dopasowane do Ciebie. Bądź pewna, że w sukience uszytej na miarę z Warszawy zrobisz piorunujące wrażenie.