Współpraca

Współpraca Żaden człowiek nie jest w stanie przejść przez całe…

Współpraca Żaden człowiek nie jest w stanie przejść przez całe życie samotnie dlatego bez wątpienia dzięki współpracy możemy osiągnąć wymarzone cele.

Wszystkie firmy zainteresowane współpracą z nami prosimy o kontakt. Zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz ich dostępność. Oferujemy stabilną i długoterminową współpracę.

Przyszłość naszej firmy jest dla nas podstawą do rozwoju.

Poprzez współpracę z firmami z działu reklamy, fotografami, stylistkami, influencerami dążymy do wypracowywania wspólnych rozwiązań pozwalających na połączenie naszych potrzeb jak również firm z nami współpracujących. Współpracujemy z firmami, które chcą realnie w nosić swój wpływ na rozwój naszej firmy, a także są gotowe do podejmowania kroków, aby zwiększyć świadomość marki.

Poprzez współpracę z agencjami reklamowymi chcemy wykorzystywać potencjał ludzki firm (pracowników, partnerów handlowych, klientów), aby poszerzać społeczną świadomość marki jaką jest

Wizerunkownia Anna Cichosz.

Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą realnie włączyć się w naszą politykę firmy

Każdy partner biznesowy i model współpracy traktowane są indywidualnie zarówno na etapie rozmów wstępnych jak i realizacji umów.