Dla Prasy

Materiały dla prasy Zapraszamy do stałej współpracy informacyjnej i kierowania…

Materiały dla prasy

Zapraszamy do stałej współpracy informacyjnej i kierowania zapytań prasowych. Służymy także pomocą w uzyskaniu komentarzy eksperckich.

Materiały graficzne 

Materiały graficzne i zdjęcia dostępne do celów prywatnych i komercyjnych. Zawsze podawaj źródło podczas korzystania: Anna Cichosz Wizerunkownia

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Wszelkie inne zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

Administratorem danych osobowych jest Sfinks Anna Cichosz z siedzibą w Warszawie przy ul. Gęślarska 1, 02-412. Wprowadzając informacje do formularza wyrażacie Państwo zgodę na ich przetwarzanie na opisanych zasadach. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na Państwa zgłoszenie i będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: poczta@annacichosz.pl. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności.